עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment אס-פי דסטרויד

אז מה בדיוק הופך בינדינג לטוב? ומה בדיוק הופך אותו למצוין?
ראצ'טים? לא! ראצ'טים כבר יש לכולם, המשקל? לא! הבדלי המשקל כיום בשוק לרוב אינם משתנים ביותר מ100 גרם לזוג בינדינגס. אולי הקשיחות ? קשיחות היא ענין יחסי והיום רוב החברות טוענות שהבינדינגס שהן מיצרות הן קשיחים. אז מה באמת ?

המכלול חברים המכלול כולו, הבינד הוא החלק המורכב העדין והבעיתי ביותר משלושת חלקי מערכת הגלישה, הוא מורכב מעשרות חלקים אשר ניתנים לשינוי/הזה ואשר עשוים מחומרים שונים, הבינד הוא החלק אשר איתו מתעסק הגולש במשך יום הגלישה ואשר כל בעיה בו תיצור מטרד ו/או גלישה מאוד בעיתית. רק שילוב איכותי בין משקל, חוזק, אמינות, ונוחות יוצר מוצר איכותי ויוצא דופן, כזה שוה לכתוב עליו וכזה שוה לקרוא עליו וכמובן כזה שוה לגלוש עליו.

אס-פי או בשמם המלא "סנו-פרו" היא מהחברות הותיקות בעולם הגלישה, אס-פי החלה את פעילותה לפני שני עשורים בתור מפעל ליצור בינדינגס לחברות סנובורד שפעלו בזמנו- כן כן לא ידעתם ? אין כמעט חברת סנובורד שפועלת היום שמיצרת בעצמה את הבינדינגס, היצור כולו ולעיתים גם הפיתוח ניתן למפעלים חיצונים (אף אחת מחמשת החברות הגדולות בתעשיה לא מיצרת בעצמה)  מפעל כזה היתה אס-פי.
לפני יותר מעשור הגיעו למסקנה מנהלי המפעל כי חבל לא לנצל את הידע האדיר שנצבר ואת קוי היצור הענקים כדי ליצר מוצר תחת מותג משלהם – וכך נולדה "אס-פי".
היתרון האדיר בחברה שגם מיצרת בפועל את המוצר וגם מתכנת ומאפינת אותו וגם דואגת לשיוקו הוא בריכוז הידע במקום אחד ובהוזלת עלויות משמעותית וכך מקבל הצרכן מוצר איכותי יותר, אמין יותר ו... זול יותר!

כיום לין הבינדינגס של אס-פי – מותג היוקרה וסנו-פרו – המותג לכל כיס, הוא מהגדולים בעולם וכול בתוכו עשרות דגמים, בנוסף מיצר המפעל לעוד חברות סנובורד את לין הבינדינגס שלהם(ביניהן מהחברות הגדולות בעולם) וכיום הוא אחד מפעלי היצור הגדולים בעולם, והמפעל הגדול באירופה !

עם גדילת החברה והרחבת רשת השיוק שלה ברחבי העולם, בנתה אס-פי נבחרת המורכבת מהגולשים הטובים בעולם – ולא ספק חבורה של מופרעים שמעיזים תרגילים שגורמים לצופים להחויר,
בנבחרת – קיל סטפנס, מרק אנדרה טרטה, סטיב גרובר,ג'ון קרטריט ועוד...

ועכשיו למוצרים – או בעצם למוצר הדגל של החברה ה"דסטרויד", הבינד שהנבחרת גולשת עליו, הבינד שכולם מדברים עליו, הבינד שיום אחד אולי יהיה שלכם

הדסטרויד נבנה לאחר שנים של ניסיון ומחקר יחד עם גולשי הנבחרת, המטרה היתה ליצור בינד אמין, קל, אשר אפשרויות הכונון בו רבות וניתן להתאים אותו לכל נעל וכמובן יהיה ספורטיבי ביותר ויאפשר מעבר אנרגיה מדויק ביותר מרגל הגולש למגלש.

הבסיס – בסיס ה"סטורמה" – אם חשבתם שהלין של שנה שעברה היה קשיח חכו ותגלשו עם הסטורמה. בסיס הסטורמה הינו קשיח ב30% משנה שעברה, חומרים קשיחים לא חסרים בעולם, החכמה היא ליצר את החומר בקשיחות המתאימה ולדאוג כי החומר לא ישבר או יתעות בזמן השימוש.
בסיס הסטורמה הוא כל כך קשיח שאס-פי הוסיפו לו "ביס באפר" שכבת גומי דקיקה שמשמשת כחיץ בין הבסיס לקרש, תפקידה הוא למנוע שבירה של הקרש במקום המפגש של הקרש עם הבינד (עקב קשיחות הבסיס) ולגרום לשטח מגע רחב יותר בין הבינד למגלש  - שטח מגע שקטן לעיתים עקב בורדים מעותים בעלי משטח התקנה עקום.

קשת אלומיניום – קשת מאלומיניום קשיח ביותר המקבע את רגל הגולש לשליטה מושלמת, הקשת ניתנת להזה על מנת להתאים את מידת הבינד בדיוק מרבי לנעל.

גב – גב קשיח ותומך הניתן הזה קדימה –18 מעלות והצידה 13 מעלות – להתאמה מושלמת לכל גולש – כיון הזוית הקדמית של הגב נעשית ידנית לא צורך בכלים.

רצועות קרסול – רצועת ה"סטיץ" – רצועת קרסול חדשנית בעלת מבנה מיוחד העשויה משילוב של פוליאוריתן ופי וי סי – תמיכה בדיוק איפה שצריך ונוחות מרבית.

רצועת אצבעות -רצועה חדשה ונוחה הניתנת להזה המשנה את מיקום הלחץ על הנעל.

ראצ'טים – עשוים אלומיניום – קלות פתיחה מדהימה, אמינות גבוה והרבה הרבה סטיל.

ראמפת אצבעות – ראמפה הגורמת לחץ חזק על ה"אדג'" הקדמי ובכך משפרת את יכולת התמרון – אפשרות הזה קדימה למידות נעלים גדולות.

מאריך בסיס – עקב – אפשרות להאריך את הבסיס באזור העקב – להגדלת שטח המגע בין הנעל למגלש.

דיסקית חיבור דו כיונית – אפשרות הזת הדיסקית בשני צירים – 28 חורים בדיסקית !– לנוחות התאמה.

מכסה דיסקית – מונע הצטברות שלג, מאפשר כניסה נוחה לבינד וסטיליסטי להחריד.

מעבר למבנה המיוחד והמורכב של "אס-פי" המקנה ביצועים חסרי פשרות על השלג, מראה "אס-פי" את מחויבותה לגולש ואת אמונה במוצר, על ידי כך שהיא מהחברות היחידות בעולם שמקנות 24 חודשי אחריות על מוצריה, ובעצם אומרת לכם הגולשים – תגלשו, תשתולו, תקפצו, תשחטו - אנחנו מאחוריכם לא לדאוג, רק לגלוש.

הדסטרויד של "אס-פי" הינו הבחירה של נבחרת סקי-פס ל2005,  ואם לטל זומר, רונן רוזנברג ושי גואטה מגיע לגלוש על בינד כזה, מה ? לכם לא מגיע ?

את ה"דסטרויד" ואת שאר מוצרי "אס-פי" ניתן להשיג בלעדית ב"סקי-פס" רח' השלושה 3 ת"א         טל' 03-5372204

 

 

 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ