עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment ליין הביינדינגס של GNU

בעשרים השנים האחרונות ניסו חברות רבות לפתור את "בעיית" הכניסה לביינדינגס.
האמת היא שלא כל כך נורא להכנס/ להחגר בביינדינג מודרני, אבל הרצון הבסיסי של אנשים לפשט כל תהליך (במיוחד שבספורט השלג המקורי – הסקי, ההתחברות למגלש היא עניין של שניה ונעשה ללא מגע יד אלא בלחיצת רגל) המשיך לדחוף את החברות לפתח חידושים.

לפני בערך 20 שנה יצאו הפתרונות הראשונים שניסו לשנות את שיטת החיבור – הסטפ אין – מנגנונים שניסו לחקות את מנגנון הסקי ומיד לאחריהם יצאו לשוק הביינדינגס עם הכניסה האחורית בה הגב נופל אחורה וכניסת הנעל היא בדחיפה מאחור – מנגנון שהוצג לראשונה על ידי חברת FLOW.

כל מנגנוני הסטפ אין כשלו טוטאלית – הם לא החזיקו את הנעל בצורה יציבה וגם לעיתים קרובות היה קשה מאוד להתחבר אליהם.

FLOW ומנגנוני הכניסה האחורית האחרים כמו של APO ו 2K נתנו פיתרון סביר יחסית לגולשים העצלנים שבינינו, שגלשו בתנאים רגילים ועל מסלולים מהודקים, אבל הגולשים הטובים יותר לא אהבו את חסרונות המוצרים שכללו משקל כבד, אחיזת נעל לא כל כך טובה, יכולת כוונון דלה, קושי בכניסה בתנאי שלג עמוק ובמדרונות תלולים, ובחלק מבנה מורכב עם חלקים רבים שזזים ובעיות תחזוקה רבות ולכן המוצרים פסקו להיות פופולאריים די מהר.

ליין הביינדינג החדש של GNU נותן בראש לכל בעיות אלו ומהווה פיתרון איכותי מאוד ולא רק סביר לגולש העצלן וכן מהווה אלטרנטיבה מעניינת לגולשים הלא ממש עצלנים שלא מוכנים לוותר על איכות הגלישה.
הביינדינג בנוי משילדה קלת משקל בדגמים הפשוטים מפלסטיק, ובמתקדמים יותר מאלומיניום, גב הביינד הוא גב ש"נופל" אחורה ומחובר לבסיס הביינדינג בכבל מתכת חזק בדומה לפיתרון המוכר של FLOW אך הרצועות הן סיפור אחר לגמרי ופה היתרון הייחודי של GNU.

רצועות הביינדינג נראות במבט ראשון רגילות לגמרי אך הן לא –
רצועת הבוהן הינה רצועה סטטית אשר מכוונים פעם אחת ולה מבנה של רצועת "קאפ" כלומר מתיישבת על שפיץ הנעל ולא מעליה.
רצועת הקרסול הינה רצועה ייחודית בעלת כיוון חד פעמי אך בעלת מנוף פשוט ויעיל שנפתח אוטומטית בעת פתיחת גב הביינדינג ובכך מקלה מאוד על הוצאת והכנסת הנעל.
לאחר הכנסת הנעל דרך הגב האחורי וסגירתו כל שנותר הוא להוריד את מנוף הרצועה הגדולה ואתה מוכן לגלישה.
פעולה פשוטה זו של הורדת המנוף בכל פעם שסוגרים את הביינדינג מהדקת בחוזקה את הרצועה לנעל  ומונעת כל תזוזה אפשרית של הנעל בזמן הגלישה, בדיוק כמו בביינדינג רגיל.
אז האם הכניסה האחורית הזו מתאימה לכם? – קשה להגיד, אתם מוזמנים להגיע לחנויות ולבדוק, אם אתם מאלה שממש מתבאסים לפעמים להושיב את הישבן שלהם על השלג לכמה שניות אז ככל הנראה זה הפיתרון הטוב ביותר הקיים כיום בשוק.
כי גם לעצלנים מגיע ליהנות…

מליין הביינדינג המלא של GNU ניתן להתרשם בסקי-פס, חנויות הסקי והסנובורד המובילות בישראל.
www.skipass.co.il

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ