עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment ברטון נאג 2014

אפשר להתחיל ולספר שהנאג הוא קרש מאוד מיוחד שלוקחים 10 ס"מ קצר יותר מאשר קרשים רגילים.
אפשר להתחיל ולספר שהנאג הוא קרש שמשנה לגולשים ותיקים את הגלישה והופך אותם לצעירים ב 10 שנים.


האמת, אפשר לספר על הנאג הרבה דברים, אבל הרושם הוא שכולם כבר יודעים על הנאג של ברטון הכל.

מאז שיצא הנאג הקטנטן ממעבדות ברטון בסוף חורף 2010-11 אין כמעט גולש שלא שמע עליו ואתר שלא ראו בו נאגים מכל הכיוונים. הסיבה האמיתית הפעם היא לא כל מיני סופרלטיבים של "הקרש הכי טוב בעולם" ועוד מבחר מילים מפוצצות. הסיבה הפעם היא הרבה יותר צנועה וחברותית.
הנאג הוא פשוט הקרש הכי מצחיק בשכונה. הוא לא מיועד לגולשים רציניים שמחפשים את הנקיקים הצרים ביותר לגלישה מהירה או שמחפשים את הפסגות הבתולות ביותר כדי להנחית את המסוק שלהם. הוא מיועד למי שכבר ראה הרבה ורוצה להירגע לכמה רגעים, להוריד את המתח מהשרירים, להרפות ממחשבות על אתגרים גדולים ופשוט ליהנות מהרגע ולשחק כמו ילד על השלג.

הנאג יקח אותך בבטחה למקום הזה, הוא ישעשע אותך בכל סיבוב ובכל מדרון ואתה תתנסה בגלישה שונה מכל מה שחווית עד עכשיו כיוון שהיא פשוט תהיה קלילה יותר באופיה וקלה יותר בביצועה. וכן כל זה כי אתה רגיל לגלוש על 157 ס"מ ועכשיו אתה על 146 ס"מ. (שהותאם כמובן לגלישה על כל ההר).

לקראת 2014 הכניסו ברטון את מהנדסי הבורדים יחד עם כמה נאגים יפיפיים לחדר סגור ולאחר כמה לילות ארוכים, שבהם השכנים סיפרו על קולות רמים של הנאה יצאו להם ילדים חדשים לנאג והמשפחה התרחבה.

אז בבקשה- הרשו לנו להציג לפניכם את משפחת הנאג ל 2014:

הנאג:
הדגם הקלאסי והמוכר ששינה כבר לכל כך הרבה מאיתנו את החוויה על השלג. מבנה רוקר עם ליבת עץ מתקדמת וסכין ייחודית לאחיזה בקרח ועוד הרבה דברים טובים.
החבר הכי טוב שלכם לשעות רבות של חיוכים וצחוקים על השלג - למי שרוצה לטעום משיקוי הנעורים של הסנובורד.

הנאג רסטריקטד FV:
מבנה איכותי כמו של הנאג הקלאסי אבל בכיפוף של FLYING V שזה אומר שילוב של רוקר וקאמבר - בעצם נאג עם יכולות טובות יותר על מסלול מהודק שיחזיק מהירויות כמו האחים הגדולים שלו. קרש אגרסיבי יותר למי שמחפש את הקלילות הנאגית המוכרת עם נגיסה חזקה יותר בשלג ופופ גבוה יותר.

הנאג רסטריקטד קאמבר:
הגרסה הזו פותחה בעקבות דרישות חוזרות ונשנות של הנבחרת של ברטון. לקאמבר כמה שזה נשמע מוזר היום יש עדיין כמה מעריצים מושבעים שלא יחליפו אותו לעולם. הנאג הזה יהיה חיה זריזה ואגרסיבית עוד יותר משני האחים הקודמים שלה - גריפ חזק על המסלול בכל התנאים ופופ שיעיף אתכם לחלל.
פחות מומלץ לחובבי הפאודר.

הנאגט:
גם לבנות מגיע חברה קצרה לא? אז זהו שכן, לנאגט זו לא השנה הראשונה על המסלול והוא מיועד לעשות לנשים בדיוק את מה שעושה הנאג לגברים. אז אם בא לך לעלות על נאגט 134 - כן כן - תחשבי על זה בורד 134 ס"מ… אז קדימה, אם את רוצה להשתולל זו בדיוק הדרך שתביא אותך לשם.

 ככה זה כשהמשפחה התרחבה - כל אחד יכול להשוויץ ששלו קטן ב 10 ס"מ ואף אחד לא מקופח.
אז אם בא לכם משהו שונה שיעלה הרבה מאוד חיוכים על הפנים שלכם - הצטרפו למשפחת הנאג, המשפחה הכי קטנה וכיפית על ההר.

את משפחת הנאג ושאר הקולקציה של ברטון תוכלו למצוא ברשת בסקי-פס
www.skipass.co.il


 

 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ