עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment ביגוד הסנובורד של אנאלוג מגיע לישראל

אנאלוג, מותג הביגוד והלייף סטייל המוערך, מגיע סוף סוף לארץ. אנאלוג הוא מותג הדוגל בדחיפה קדימה תוך התחשבות ביסודות הסטייל, הפונקציונאליות והנוחות של תרבויות הסקייטבורד, הגלישה וכמובן הסנובורד.
המעצבים של אנאלוג מתייחסים למקובל ולנורמאלי, כארכאי ומשעמם ומביאים לכם ביגוד בעיצובים שמקדימים את הסטטוס-קוו בצעד ענק. על ידי שילוב טכניקת עיצוב חדשנית עם טכנולוגיית חומרים מתקדמת, אנאלוג חיים את המנטרה שלהם: "עיצוב של עתיד בלתי סביר".

מיקל באנג ודני דייויס הם שניים מהגולשים הכי לוהטים בתעשיה כיום, והם בחרו לגלוש עם ביגוד של אנאלוג. מבחינתם, אין מותג אחר שמתאים לסגנון הייחודי שלהם. לדני דייויס יש שפם ומיקל בכלל נורווגי אבל זה לא מונע מהם, ואולי אפילו עוזר, למצוא את מה שמתאים להם מתוך הקולקציה המגוונת והבאמת מיוחדת של אנאלוג.

לדני דייויס סדרת ביגוד על שמו ששואבת את השראתה מביגוד עבודה אמריקאי טיפוסי שאפילו נוטה קצת לכיוון הקאובוי, מה שמתיישב די טוב עם השפם שלו. לוק שערורייתי אך מגניב שדייויס אוהב בימים הפחות קרים הוא ניתוק השרוולים מהמעיל (עם ריצ'רצ', לא מספריים כן?) ולבישת המעיל כווסט מעל חולצת פלאנל. כל שנותר להוסיף להשלמת התמונה הוא כובע רחב שוליים ואולי איזה סוס...
מעבר למראה יוצא הדופן, הביגוד בעל רמה טכנית גבוהה במיוחד עם שלל כיסים ופיצ'רים שפשוט חייבים לראות כדי להבין.
אנאלוג הם הבחירה הטבעית למי שמחשיב עצמו כהולך נגד הזרם, בדרכו הייחודית שלו.

את קולקציית הסנובורד של אנאלוג ניתן להשיג ברשת סקי-פס, ואת קולקציית ביגוד הרחוב בחנויות מתמחות נוספות- לרשימת החנויות www.burton.co.il
www.skipass.co.il

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ