עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment ביינד Re:Flex

בשנות ה-90 המוקדמות והמגניבות, אחד הטרנדים הכי חמים היו בייסלס-ביינדינגס, ביינדינגס ללא בסיס. הרעיון היה שללא בסיס, כשהנעל יושבת ישירות על הבורד, תחושת הגלישה מלאה ואמיתית יותר. הרי הבסיס הקשיח של הביינד פוגע בפלקס, בגמישות, הטבעית של הבורד.
אך לא הכל היה קשתות בענן וחדי-קרן. יכולת הכוונון בביינד ללא בסיס כמעט ולא הייתה קיימת. בחירת זוויות ומרכוז הביינד הייתה מאוד מוגבלת. בנוסף, בעלי רגליים גדולות סבלו מאוד מביינד ללא בסיס מכיוון שהנעל הייתה נוגעת בשלג לפני הסכין, מה שגרם לא פעם לנפילות מביכות וכואבות. וכאילו שלא די בכך, בזמנו נעלי הסנובורד הזכירו נעלי אסטרונאוטים כך שהתחושה שהם העבירו מוטלת בספק רב.

מאז עברו כמה שנים, וכמה וכמה שדרוגים ופיתוחים. נעלי הסנובורד כיום בעלות סוליות דקות במיוחד, כך שיש מקום לשקול הצצה נוספת לביינד ללא בסיס.
וזה בדיוק מה שברטון עשו עם ה-EST, הביינדינגס שנוצרו במיוחד עבור הצ'אנל. ביינדינגס בטכנולוגיית ה-EST הם מחוסרי בסיס קשיח אך בעלי רפידה בולמת זעזועים היוצרים מנח טבעי ונוח יותר של הנעל על הבורד, מבלי לגרוע ממעבר התנועה והגמישות המקורית של הבורד. טכנולוגיית ה-EST משתלבת עם ה-Channel לתוצאה המושלמת - אפשרויות כוונון אינסופיות עם תחושה אמיתית ושליטה מלאה.

אך מה בנוגע למי שאין לו בורד עם צ'אנל? ברטון מצאו גם לכך פתרון- לאחר פיתוח קדחתני של 3 שנים, הציגו ברטון בעונה שעברה את בסיס ה-Re:Flex.
התוצאה הייתה מדהימה. הביינד החדש הצליח להעצים את תחושת הגלישה ב-71% לעומת ביינד עם בסיס קשיח. את זה הם עשו על ידי הקטנת שטח המגע בין בסיס הביינד לבורד ועל ידי חצייתו לשניים. אפילו הדסקית גמישה! תוצר לוואי משמח הוא הפחתה משמעותית במשקל הביינד בכ-20%.

בעקבות ההצלחה המסחררת, בעונה זו תוכלו למצוא את בסיס ה-Re:Flex בארבעה ביינדינגס שונים, כך שכל אחד יוכל למצוא את ביינד ה-Re:Flex שמתאים לו: לשוחט חולה המהירות ה-Diode הקשיח והקליל הוא הבחירה המושלמת. למי שמחפש מקסימום נוחות מבלי לוותר על ביצועים ה-Prophecy הוא הביינד בשבילכם. ה-Malavita המפנק חוזר השנה גם בגרסת Re:Flex עם היי-באק חדש ורפידה איכותית במיוחד. אחרון חביב הוא ה-Cartel, הכוכב המוכר, שמקבל גם גרסת Re:Flex למי שלא רוצה להחליף סוס מנצח אבל כן רוצה להתנסות בטכנולוגיה החדישה.

בסופו של דבר, המטרה העיקרית של ה-Re:Flex הוא שיפור חוויית גלישה והגדלת החיוך המרוח על הפנים כשאתם על השלג.

גלישה מהנה!
את ליין הביינדינגס השלם של ברטון לעונת 2012 תוכלו להשיג בלעדית ברשת סקי-פס
www.skipass.co.il
www.burton.co.il

 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ