עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment קולקציית קסדות

את זה שכיום כולם כבר גולשים עם קסדה, אתם יודעים. אם אתם  מהאחרונים שעדיין חושבים שקסדה היא אביזר אופציונאלי ולא חובה, מומלץ שתקראו את הכתבה הזו, או שפשוט תסתכלו סביבכם בחופשה הבאה בחו"ל, ותראו שכולם עם קסדה על הראש- לא רק בפארק או באופפיסט, אלא על כל ההר.
אז אם כבר קסדה, בואו נראה איזה אופציות עומדות בפנינו, ומה ההבדלים ביניהן.
"רד" היא חברת הבת של ברטון שמתמחה בציוד מיגון לסנובורד והיא מצליחה לחדש גם השנה עם מספר תוספות מרשימות לליין הקסדות.
הקולקציה לשנת 2011 היא חדשנית והושקע הרבה מאוד זמן בפיתוחה. חלק מהקסדות של  רד מתאימות לא רק לסנובורד, יש אפשרות לנתק את מחממי האוזניים ולהשתמש בקסדה לרכיבה על אופניים או סקטבורד.
חשוב להזכיר כי כל הקסדות עומדות בתקני הבטיחות האירופאיים והאמריקאיים לקסדות סנובורד, כך שהבחירה מבחינתכם בין דגם אחד למשנהו צריכה להיות קודם כל עפ"י הנוחות על הראש שלכם, ולאחר מכן עפ"י הפיצ'רים היחודיים של כל קסדה והתאמתה לכם.

בואו נסקור את הדגמים הבולטים השנה, ונראה מה ההבדלים בינם:
טרייס- ה"טרייס" מגיעה עם פתחי אוורור קבועים למי שסובל מחום, בנוסף, היא מתאימה לרכיבה על אופניים או סקטבורד, ומצטיינת במחיר נמוך במיוחד.
סקיי-קאפ- הקסדה הקלאסית. מגיעה עם מערכת פתחי אוורור חיצונית שבה יכול לשלוט הגולש ולהתאים את מידת האוורור הרצויה בקסדה ובנוסף גם עם מערכת התאמת גודל לכוונון מדויק לראש.
אוויד- הקסדה הנמכרת ביותר – שילוב של משקל נוצה ונוחות מפנקת יתן לכם את הקלף המנצח על ההר.
מיוטני- עיצוב בסטייל אמריקאי ייחודי, מערכת איוורור מתקדמת ומשקל קל.
היי-פיי- אחת הקלאסיקות של ברטון הגיעה לשנה נוספת. הקסדה האהובה על גולשי הנבחרת של ברטון (וגם של סקי-פס), מערכת איוורור לגלישה באזורים חמים במיוחד (מי אמר חרמון ולא קיבל?..)
ת'יאורי-   מגיעה עם תעלות אוורור פנימיות הניתנות לשליטה ומאפשרות לגולש לקרר את ראשו בעדינות, משקל נוצה ומערכת התאמה מושלמת לראש בעזרת כריות אוויר מתנפחות.
פריים- הקרם דה לה קרם של קסדות הסנובורד. משקל קל, מערכת איוורור איכותית במיוחד, מערכת כריות אוויר היקפית להתאמה מושלמת לראש וכל מה שעוד תוכלו לחשוב עליו.
גם מקומן של הגולשות לא נפקד מהרשימה, עם דגמי קסדות המקבילים לדגמי הגברים מבחינת הפיצ'רים, רק שהפעם הקסדה מותאמת למבנה הראש הנשי.
בדגמי הנשים אנו מוצאים את ה"אלטה", אשר מקבילה לאוויד, את הפיור המקבילה למיוטני, ולבסוף את ה"ריאה" אשר המקבילה הגברית שלה היא הסקיי-קאפ.

כל הקסדות מגיעות עם מתקן מיוחד לגוגלס, אשר עוזר לגוגלס לשבת במקום המיועד לכך בקסדה ומונע את העלמותם בשלג במקרים של נפילות וכדומה. בכל הקסדות של רד ניתן גם להרכיב מערכת שמע במקום יעודי, למי שרוצה לגלוש עם מוזיקה בנוחות מקסימלית.
לסיכום, מגוון הקסדות של רד בעונת 2011 הוא עצום, בין אם אתם מחפשים קסדה קלה במיוחד או מחפשים קסדה עם עיצוב משוגע, לרד יש קסדה שתתאים לכם.
את ליין הקסדות השלם של רד לעונת 2011 ניתן להשיג בלעדית ברשת סקי-פס.
http://www.skipass.co.il/
http://www.burton.co.il/

 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ