ברטון שרלוק 2011
עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment ברטון שרלוק 2011

ברטון שרלוק 2011 

כן כן, גם אנחנו שפשפנו את העיניים וקראנו פעם נוספת את המפרט הטכני של השרלוק כדי להאמין למה שכתוב. זה לא יאומן שהמהנדסים של ברטון הצליחו להכניס כל כך הרבה טכנולוגיות שונות בבורד אחד  ועוד באחד שהתחיל בכלל כרעיון ניסיוני של מהנדס משועמם... ועוד לגרום לכולן לעבוד ביחד בצורה מושלמת ובמחיר שמעלה חיוך?!

אז מה יש לנו בשרלוק? מה בעצם הופך אותו לכל כך מיוחד ולכל כך מתקדם?

נתחיל מהצורה הייחודית של הקרש ה- side effects"" שקיימת כרגע רק בו – האריכו את נקודות המגע של הקרש בשלג בקצוות בצורה ניכרת. מה זה נותן לנו? הרבה מאוד. לא קיים בורד שמתפקד בצורה כל כך וורסטילית כמו השרלוק, אתם רוצים לקרוע את הפארק? הוא מתאים כמו כפפה ליד. ירד מטר של שלג בלילה ואתם בדרך לאוף פיסט? השרלוק מוכן לקרב ויותר טוב בהרבה מכל קרש פריסטייל אחר שקיים כיום, הצורה המיוחדת מעניקה לנו ציפה מטורפת בשלג עמוק ואפילו מגבירה את אחיזת האדג' במסלולים, וכל זה לא משנה אם אתם גולשים רגיל או סוויץ.
 
נמשיך בשייפ ה"פליינג ויי" של ברטון שהוא שייפ שמשלב בין רוקר לקמבר. הפליינג וי הוא בעצם שייפ רוקר במרכז ובקצוות הקרש שגורם לבורד להרגיש כמו גלשן גלים בפאודר וכמו סקטבורד בפארק. את כל זה שילבו עם שייפ קמבר באזור הביינדינגס. הקמבר הקטן הזה נותן לגולש אחיזת אדג' אדירה, למרות שמדובר בבורד עם שייפ רוקר.
  בנוסף בחרו לשלב בבורד את מערכת smooth ride כדי להגביר את שיכוך הרעידות של הבורד, מערכת ייחודית שנלקחה מהT7 דגם הפרירייד היוקרתי של ברטון, כך שתוכלו לגלוש יותר זמן, מהר יותר ותתעייפו פחות בצורה משמעותית.
 

חשבתם שזהו ? יש עוד. 

בבורד יש גם "פרוסבייט אדג'ז", מבנה סכין מיוחד שמבליט במקצת את הסכין באזורי הביינדינגס לאחיזת אדג' איכותית במיוחד בקרח, כך שמי שמתכוון לגלוש בשיפועים של 80 מעלות או על הקרח של החרמון בבוקר - יכול לישון רגוע.
בבורד יש גם רצועת קרבון שמחזקת את הליבה ומגבירה את הפופ של הבורד וליבת הבורד בנויה ממאות חלקים של עץ במנח סיבים ייחודי באזורי הביינד – dualzone EGD .
כמובן שהבורד מגיע עם מערכת ה"צאנל" – שהיא מערכת החיבור המתקדמת ביותר קיום וקיימת כמעט בכל הבורדים של ברטון.
והאמת היא שזו רק ההתחלה אבל אנחנו בטוחים שכבר אין לכם כח להמשיך לקרוא את כל השמות המפוצצים של הטכנולגיות – אז מה שנשאר זה פשוט לגלוש...
 
ואם כל זה לא מספיק, את העובדה שהבורד זוהר בחושך זכרנו לציין ?
 
את השרלוק ואת שאר קולקציית ברטון 2011 אפשר במרכז התצוגה הארצי של ברטון בסקי-פס תל אביב.
 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ