ברטון הירו - הגיבור של ההר 

השנה נולד בורד חדש לברטון בשם הירו. בהתחלה כולם היו ספקנים, מה זה הבורד הזה? למה ברטון מוציאים עוד דגם חדש? למה לי לקנות בורד כל כך צעיר ונט">

עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment ברטון הירו- הגיבור של ההר

ברטון הירו - הגיבור של ההר 

השנה נולד בורד חדש לברטון בשם הירו. בהתחלה כולם היו ספקנים, מה זה הבורד הזה? למה ברטון מוציאים עוד דגם חדש? למה לי לקנות בורד כל כך צעיר ונטול היסטוריה? אבל מהרגע שהוא יצא, הוא הראה לכולנו שלמרות העובדה שהוא צעיר, הוא פה כדי לשלוט.


נתחיל במעט רקע משפחתי: ההירו שייך למשפחת ALL AROUND FREESTYLE והוא בנוי בשייפ ה"רוקר" שנותן לו שלושה יתרונות עיקריים. הראשון – פאודר כבר לא מפחיד אותנו, יותר כבר לא צריך לחשוש מלשקוע. בגלל מבנה הרוקר של הבורד, הרבה יותר קל להרים את הנוז של הבורד באוויר והפעולה הפכה להרבה יותר טבעית ופשוטה. יש מעין תחושה שהבורד עוזר לך בגלישה, והציפה בפאודר היא טובה מאי פעם גם כשהביינד במרכז הקרש. יתרון שני הוא בפארק, מבנה הרוקר נותן לבורד תחושה של סקטבורד. בקפיצות הפופ מרגיש הרבה יותר טבעי (ממש כמו "אולי" על סקטבורד), הבורד ננעל על ריילים כמו סקטבורד וכשמסתובבים על בוקסים אפשר לשכוח מלתפוס אדג'. עצם העובדה שמרכז הבורד שטוח והנוז והטייל עולים טבעית באוויר (מבנה הרוקר) נותן לו יתרון עצום לעומת מבנה ה"קמבר" המסורתי שידוע בהרגלו המגונה של תפיסת אדג'. יתרון שלישי הוא הסלחנות, בורד שהוא רוקר הוא תמיד יותר נוח ללמידה. זה בורד שיעזור לגולש לשפר טכניקה, לעלות ברמה וללמוד תרגילים חדשים.


מלבד מבנה הרוקר הייחודי שילבו מהנדסי ברטון בקרש גם את מבנה ה"סקופ" שלהם - שזה בעצם מבנה לתל מימדי לזנב וחרטום הקרש - בשונה מהמבנה הקלאסי הדו מימדי בו קצוות השלג מעט מורמים בכיוון אחד, במבנה הסקופ קצוות הקרש קעורים לשלושה צדדים - וכך נותנים לגולש הרבה יותר חופש תמרון לפריסטייל אם זה בקיקרים גדולים או סתם ב"פרסים" של אחה"צ.
 

איך ברטון שיכללו את ההירו

ההירו צויד בליבת "סופר פליי"- ליבת עץ מלא שידועה בתגובה ובפופ שלה, והכל נובע מהעובדה שהיא בנויה בצורת סנדוויץ', העץ הרך הוא הלחם, והעץ הקשיח הוא הגבינה. לברטון זה לא הספיק שלהירו שלהם יש "רק" ליבת "סופר פליי" ולכן הם הוסיפו לו את מערכת ה"דואל זון אי ג'י די" שהיא בעצם הכנסת עץ בקשיחות שונה ב90 מעלות לליבה באזור הביינדינגס. מה זה נותן לך? העברת תנועה הרבה יותר קלה וטבעית, ואת היכולת להחזיק אדג' במהירויות שלא חלמתם עליהן. בברטון לא חסכו גם בפיבר והעניקו להירו פיבר בעל 3 צירים- כמו כמו כל הבורדים ברמה הגבוהה שלהם, מה שנותן לבורד הזה מספיק קשיחות כדי לשרוד בקפיצות גדולות ובמיוחד במהירויות גבוהות, לכן גם הוסיפו לו את תחתית הסינטרד, תחתית ברמה גבוהה שבנויה למהירויות גבוהות, ביצועים גבוהים ורק משתפרת עם הזמן.
 
חשבתם שבורד רוקר לא מחזיק אדג', תחשבו שוב- מערכת ה"PDE" מבליטה מעט את סכיני הקרש באזורי הביינדינגס ומעניקה לבורד עוד שתי נקודות אחיזה בכל צד, ואחיזת אדג' מפתיעה כם בתנאי קרח קשים. כדי לשמור על הקרש לשנים רבות הוסיפו סייד וואל 10:45 ששומר על הקרש מפגיעות במגע עם ריילים, בוקסים ובמיוחד עם גולשים מעצבנים בתור לרכבל, ולכל אנשי איכות הסביבה אין מה לדאוג מהקרש הזה כי הוא שייך למשפחת הGMP (Green Mountain Project)  של ברטון, מה שאומר שחלקים מן הבורד מיוצרים מחומרים ממוחזרים ופגיעתו בסביבה הרבה יותר קטנה מאשר בורד סטנדרטי.
ואחרון חביב - איך אפשר בלי מערכת ה"צ'אנל"- אותה מסילה כל כך ייחודית לברטון שעליה מחברים את הביינדינגס ונותנת כל כך הרבה ייתרונות שאף חיבור ברגים סטנדרטי לא יכול לחלום עליהם.


לסיכום,

ההירו הוא קרש מצויין לאנשים שמחפשים לעשות כיף על ההר. זהו בורד שיעזור לכם ללמוד המון תרגילים חדשים, ישפר לכם את הרמה, תוכלו לשחק איתו איפה שלא תרצו על ההר ועדיין תוכלו לטוס על השלג. מחפשים קרש כיף שיעשה הכל ובמחיר שלא ירתיע גם חייל משוחרר? ההירו הוא הגיבור שלכם.

מההירו ומשאר קולקציית ברטון 2010 ניתן להתרשם ברשת סקי-פס
www.burton.co.il
www.skipass.co.il

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ