קצת היסטוריה - חברת NORTHWAVE הוקמה לפני 35 שנה, בצפון איטליה, המרכז ההיסטורי של אמנות ייצור הנעליים. החברה החלה את דרכה כיצרנית נעלי טיול נוחות, ובתחילת שנות השמונים עם הגעת ספורט הסנובורד לאיטליה עב">
עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment דקייד נורת'וויב- נעל הסנובורד הנוחה בעולם

קצת היסטוריה - חברת NORTHWAVE הוקמה לפני 35 שנה, בצפון איטליה, המרכז ההיסטורי של אמנות ייצור הנעליים. החברה החלה את דרכה כיצרנית נעלי טיול נוחות, ובתחילת שנות השמונים עם הגעת ספורט הסנובורד לאיטליה עברה לעסוק בייצור נעלי סנובורד בהזמנה אישית לגולשי סנובורד מקצועיים. לקראת סוף אותו עשור, זיהו בחברה את הפוטנציאל העצום הטמון בשיווק נעלי הסנובורד לשוק הרחב, לאחר שהבחינו כי שאר חברות הסנובורד המייצרות נעליים, משתמשות בטכנולוגיות פרימיטיביות ומיושנות. מאז ועד היום רואים את עצמם אנשי נורת'וויב כאומנים לייצור נעליים ומשתמשים בניסיון העצום שלהם כדי לייצר את נעלי הסנובורד הנוחות ביותר בעולם. ועל כך בדיוק ידועה חברת נורתוויב בכל העולם, ישנם הרבה יצרני נעליים טובים אבל ללא כל ספק - נעלי נורת'וויב הן הכי נוחות.
 
ובחזרה לימינו אנו ולנעל הדקייד - נתחיל בכך שנעל ה-  Decade SL היא הנעל הטובה והנמכרת ביותר של החברה, וזה כבר אומר הכל.
במהלך השנים הנעל עברה גלגולים רבים עד שהגיעה לכליל השלמות שהיא היום. בנעל ברמה של הדקייד, נורת'וויב לא מסתפקים בנוחות חלומית לגולש אלא שמים דגש עיקרי על תמיכה לגולש הרציני ובעמידות לאורך ימים ארוכים של גלישה.
הכל מתחיל בסוליה חדישה - HYPERSHOCK - אשר בנויה משלושה חלקים נפרדים כשהדבר המיוחד ביותר היא כרית בלימת הזעזועים החדשנית שלה שכמוה עוד לא ראיתם. חוסכת משקל, אינה יכולה להתפנצ'ר, תומכת טוב בעקב, מרככת נחיתות קשות מקיקרים גדולים והכי חשוב בולמת רעדים בצורה מקסימלית, כך שגם במסלולים הכי קרחיים וגם במהירויות הכי גבוהות היא תבלום את הרעד מצד אחד, ותגיב בצורה הטובה ביותר מצד שני.
בדקייד מערכת השריכה המהירה של נורת'וויב שנחשבת מהטובות הקיימות בשוק וללא ספק האמינה ביותר שיש בתעשייה. השריכה נעשית באמצעות שני שרוכים נפרדים, כשהאחד מותח את חלקה העליון של הנעל והשני את חלקה התחתון, אך בדקייד זה לא מספק והוסיפו מנגנון שמושך את לשון הנעל אחורה בעת הידוק השרוכים ובכך "נועל" את קרסול הרגל סופית!

הפנימית של ה  Decade SL היא יצירת אומנות, חומרים משובחים ותפירה כמו שרק האיטלקים יודעים נותנים נוחות חלומית לגולש שנמצא על השלג מ 8 בבוקר עד 5 בערב כל יום למשך עונה שלמה. לפנימית מערכת סגירה בעלת 6 רצועות (שלוש מכל צד של הרגל) אשר גורמות לתפיסה חזקה של העקב, מערכת סיבים חד כיווניים באזור העקב דואגים לכך שגם בלחצים הגדולים ביותר העקב לא יוכל "לעלות" ויתן תמיכה בביצועים הכי אגרסיבים ובנוסף רפידת הנעל בנויה משני חלקים, האחד דואג לשיכוך הרעד ועשוי מגומי מיוחד והשני דואג לנוחות.

* כנסו לראות איזה ציוד סנובורד איכותי מקולקציות ברטון *

ועכשיו נכנס קצת לענייני אופנה, נעל ה  Decade SLהיא נעל שמאז ומעולם התאימה עצמה לאופנת הגלישה העדכנית, השנה היא מגיעה בשתי וריאציות הראשונה-  גרסה לבנה שמעוטרת במעט שחור וכמה פסים צבעוניים (שמרנית באופן יחסי) והשניה- בצבע חום עם משבצות פלנל מגניבות אדומות ושרוכים אדומים.

אבל... כמו כל יצירת אומנות איטלקית גדולה, אי אפשר באמת לתאר את הדקייד במילים, פשוט קשה להעביר את החוויה שהנעל נותנת כששמים אותה על הרגל, אז אתם מוזמנים לבוא ולמדוד - ולהרגיש בעצמכם ממה אנחנו כ"כ מתלהבים...

מהדקייד SL ומשאר קולקציית נורתוויב 2010 ניתן להתרשם ברשת סקי-פס
www.skipass.co.il

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ