עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment נוור סאמר 09


עוד שנה מגיע לה, והשנה מביאה חברת הבוטיק מקולרדו שלל טכנולוגיות חדישות לליין הכי פרוגרסיבי של נוור אי-פעם.
נוור סאמר ידועים בעולם כולו באיכות חסרת הפשרות של הבורדים שלהם שנובעת בעיקר מתהליך הייצור הכל כך ייחודי להם שמקדיש המון תשומת לב ואהבה לכל בורד ובורד.
אמנם באיכות גאוותם של החברים מקולרדו אך ל2009 הם מראים כי הם בהחלט גם בחזית העולמית של תכנון שייפים חדשים ועיצובים שלוקחים את הספורט כמה צעדים קדימה.

אז בואו נראה מה האחים קנדיי שלפו מכובע הקסמים ל2009...

זה נקרא: טכנולוגיית רוקר-קאמבר ווריו גריפ סייד קאט!!!

עם כמה שהשם מסובך, העיקרון מאוד פשוט. האחים בנוור סאמר רצו לתת לקרשי אול-מאונטיין-פריסטייל  ולקרשי הפיור פריסטייל שלהם תחושת גלישה שיותר מזכירה סקייטבורד, אבל בלי לוותר על אחיזה ויציבות.

קודם כל, כדי שתבינו על מה אנחנו מדברים, הנה מילון מושגים קצרצר:
קמבר -  הקימור/הרמה של הקרש שניתן לראות בבירור כאשר הבורד מונח על הרצפה במרכזו.
רוקר – בדיוק הפוך מקאמבר – תחתית הקרש קעורה במרכזו, ומונמכת משאר הקרש.
סיידקאט – הקימור בצידי הבורד, שמשפיע על רדיוס הסיבוב הטבעי של הקרש. נמדד לפי אורך רדיוס.

מה שנוור סאמר עשו זה הדבר הבא:
הקמבר שהיה עד עכשיו מקובל ברוב הקרשים - התהפך. מה שיש עכשיו, זה כשהבורד מונח על הרצפה, רק המרכז נוגע, והנוז והטייל מורמים – כמו נדנדה – רוקר. מבנה כזה מאפשר פיזור משקל וכוח אחיד יותר לאורך הסכין והקרש בזמן גלישה במישור, כמו גם בסיבובים מהירים. בנוסף, עצם העובדה שהנוז מורם מלכתחילה, אומר שבפאודר הבורד יצוף הרבה יותר בקלות, ובפארק, הבורד יהיה הרבה יותר נוח למשחקים במהירויות נמוכות וכמובן גם על ריילים.

עד לפני כמה שנים כל הקרשים בתעשיה יוצרו עם קאמבר אך בשנים האחרונות חברות רבות שילבו רוקרים בקרשים שלהם ובמיוחד בקרשי הפריסטייל. לעומת עיצובי רוקר סטנדרטיים, נוור סאמר לא וויתרו לחלוטין על הקמבר, פשוט פיצלו אותו לשניים והעבירו אותם לנקודות המגע הצדדיות. עיצוב ייחודי זה נותן כוח ויציבות ביציאה מסיבובים, גם יכולות אולי (ollie) משופרות ובנוסף מתואם בצורה מושלמת עם עיצוב החיתוך הצידי (הסייד קאט) החדש.

חידוש ענק נוסף הוא הסיידקאט. ברוב הבורדים הוא בנוי מרדיוס אחד אך לעיתים גם מורכב משני או שלושה רדיוסי סיבוב. מה שנוור סאמר עשו השנה זה להתאים את קוטר החיתוך הצידי למבנה הגאומטרי הייחודי של הקרש (רוקר וקאמבר), הסיידקאט ישר !!! לחלוטין במרכז היכן שהרוקר בשיאו, ומנקודה זו מתחיל סיידקאט מתון ועד לסיידקאט עמוק בנקודות הקאמבר בצידי הקרש.
גיאומטריה חדשנית זו, נותנת אחיזה ושליטה מוגברת בכל תנאי השלג. ומשלבת בין ה"חופש" שהרוקר נותן לאחיזת סכין יוצאת דופן בגלישת אול אראונד. כבר מהדקה הראשונה על הקרש מורגשת מצד אחד אחיזת הסכין המטורפת שלו בסיבובים ומצד שני החופש יוצא הדופן לעשות כל מיני תרגילים.

השילוב הזה של רוקר, קאמברים ווריו-פאוור גריפ סיידקאט, מספק חווית גלישה חדשנית ומתקדמת שנותנת לגולש ליהנות מכל העולמות של הסנובורד בכל תנאי השלג בכל מקום על ההר ובצורה שלא היתה מוכרת עד עתה.

ומניסיון – השינוי בגלישה על הקרש מורגש כבר מהדקה הראשונה ואנו ממליצים לקחת את הזמן ולגלוש את השעות הראשונות יחסית רגוע וללמוד את כל היכולות החדשות שאתם מקבלים מהקרש בצורה מבוקרת. כשתתרגלו לתחושות החדשות, לשילוב הלא מוכר של חופש לפריסטייל, אחיזת סכין מדהימה כשצריך אותה וציפה חלומית בפאוודר – אתם פשוט תסרבו לגלוש אם זה לא על הבייבי החדש שלכם.
את הטכנולוגיות החדשות תוכלו למצוא בדגמים הבאים של נוור סאמר:
SL, EVO, LEGACY, INFINITY, REVOLVER

את כל קולקציית נוור סאמר ניתן להשיג בלעדית בחנויות סקי-פס בת"א ובחיפה.
www.skipass.co.il


 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ