עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment NORTHWAVE

חברת NORTHWAVE הוקמה לפני 35 שנה, בצפון איטליה, המרכז ההיסטורי של אמנות ייצור הנעליים, החברה החלה את דרכה כיצרנית נעלי טיול נוחות, ובתחילת שנות השמונים עברה לעסוק גם בייצור נעלי סנובורד בהזמנה אישית לגולשי סנובורד מקצועיים. לקראת סוף אותו עשור,  זיהו בחברה את הפוטנציאל  העצום הטמון בשיווק נעלי הסנובורד לשוק הרחב, לאחר שהבחינו כי שאר חברות הסנובורד המייצרות נעליים, משתמשות בטכנולוגיות פרימיטיביות ומיושנות. למעשה,  מאותה תקופה ועד היום מהווה NORTHWAVE שחקן גדול בשוק, אם לא המוביל בתעשיית הסנובורד, ובכדי להישאר בצמרת מגויסים לחברה מיטב בעלי הניסיון בצפון איטליה  לייצור נעליים, כאשר התמחותם היא ביצירת נעליים בעלות נוחות חסרת פשרות.
     היתרון המובהק של NORTHWAVE הוא נאמנותה לייצור מוצר אחד, נעליים, למשך כל כך הרבה זמן.  חברת  NORTHWAVE  יודעת מה שכל גולש יודע: נעל סנובורד יכולה לעשות את ההבדל בין חופשה מדהימה ובין חופשה נוראית, ובין ביצועים מושלמים לביצועים בינוניים. לכן מייצרת החברה מגוון נעליים גדול במיוחד, 18 דגמי נעליים שונים לעונה הקרובה. כאשר המטרה היא ליצור טווח מחירים, קשיחות ונוחות המתאימים לכל גולש מהמתחיל למקצוען ביותר. גם בעונה הנוכחית ממשיכה החברה לטוס קדימה עם הטכנולוגיה ומביאה חידושים מרעננים כמו מערכת השריכה החדשנית ה SUPER LACE, מערכת לשריכה מהירה ביותר, ונוחות תפעול מקסימאלית. בנוסף פיתחו בחברה מערכת מתקדמת המאפשרת כניסה לנעל ויציאה ממנה בצורה הפשוטה ביותר. החברה ממשיכה את המסורת האיטלקית של עבודת יד, ללא התפשרות על איכות וחדשנות החומרים , הכל בכדי להביא לגולש את הנעל הנוחה והעמידה ביותר שאפשר.
    בשנת 1997 רכשו בעלי חברת NORTHWAVE את חברת הביינדינגס DRAKE ויצרו חטיבה נפרדת לגמרי לתכנון וייצור ביינדינגס. שנה לאחר הרכישה, הפכה DRAKE  להיות אחת משתי יצרניות הביינדינגס המובילות בעולם, כאשר החברה שמה דגש רב על ביצועים וחדשנות, בנוסף הביינדינגס של  DRAKE ידועים כבעלי יכולת כוונון ונוחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשיית הסנובורד. בשנים האחרונות הקימו בעלי   NORTHWAVE גם את חטיבת BAKODA המתמחה בייצור אביזרים נלווים לגלישת סנובורד, ואת חטיבת VENUE המייצרת ליין בורדים חדיש ומתקדם.
עתיד נעלי הסנובורד של NORTHWAVE נראה ורוד והם צופים פיתוחים מדהימים, וכן התקדמות מרשימה בחומרים ובעיצוב נעלי הסנובורד. NORTHWAVE  אולי לא הייתה יצרנית נעלי הסנובורד הראשונה, אך היא זו שהתוותה את צורת נעלי הסנובורד כפי שאנחנו מכירים כיום, לכן לא פלא שהאנשים בחברה רואים את עצמם, בתור מובילי השוק המובהקים.

מקולקציית נורת'וויב ניתן להתרשם במלואה בחנויות סקי-פס בת"א ובחיפה:http://www.skipass.co.il

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ