כל גולש טוב רוצה שהדבר היחיד שיפריד בינו לבין הבורד יהיה ביינד איכותי, מותאם לרמתו ולסגנון הגלישה שלו. כאן נכנסת לתמונה DRAKE, יצרנית ">

עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment DRAKE

כל גולש טוב רוצה שהדבר היחיד שיפריד בינו לבין הבורד יהיה ביינד איכותי, מותאם לרמתו ולסגנון הגלישה שלו. כאן נכנסת לתמונה DRAKE, יצרנית הביינדינג המובילה. לעונת 05-06 החליטה החברה לעצב מחדש את הליין הידוע  של שנים קודמות והחליטה לעצב מחדש כמעט את כל הליין על מנת לאפשר כניסה נוחה ומהירה מבעבר,  התאמה  לכל נעל תוך שמירה על איכות ועיצוב ייחודי.
נעל טובה יכולה לעשות לנו את החופשה וביינד טוב יכול להפוך אותה לחופשה מפנקת. מרבית האנשים רוצים מהירות ונוחות. לכן DRAKE מייצרים באקל  (ratchet) עם מהלך מתיחה של 5 שיניים!!! המתיחה האיכותי והארוכה ביותר בעולם (קליק, קליק, קליק,קליק, קליק) הבנתם?
שתי לחיצות ואתה גולש, נגיעה קלה ואתה בחוץ.
בסיסי ניילון איכותיים מבטיחים התאמה לכל רמה. בין אם גולש מעדיף ביינד סופר קשיח או יותר נוחות, ל-DRAKE יש פתרון
הליין השנה מתאפיין בגב קשיח ( דגםהפודיום מציג גב קרבון) המאפשר התאמה בין נעל לביינד, בדומה לאחיזה של רגל בתוך נעל. החברה הזו תעשה הכל בשביל להוכיח למה השם שלה הולך לפניה.
 בשונה משנה שעברה החליטו להוסיף לכל המוצרים קשת אלומיניום בשיטת ה-D3. התאמה של עקב הנעל עוזרת למעבר תנועה ולכן הקשת בנויה מ-D3, מעבר תנועה מצד לצד יותר מדויק מה שמקל על הגולש.
אם במעבר תנועה עסקינן הרי שלא ניתן להתעלם מהרצועות ומכיסוי הבסיס הייחודי. הרצועות מכוונות לנוחות ללא פשרות. איך עושים את זה אתם שואלים? רצועות קלות וגדולות מספקות אחיזה מושלמת ונוחות כזאת, שתשכחו שסגרתם לפני שנייה את הביינד.
החברה הציגה כבר לפני שנים מערכת שמטרתה לכסות את הדיסקיות. השיפורים לאורך השנים הפכו את הרעיון לכיסוי הדיסקית האולטימטיבי. הברגים לא יפלו במקרה חירום, בולם זעזועים איכותי ירגיע כל מהמורה שבדרך והרמפה הקדמית נועדה לוודא כי המעבר תנועה הוא מהיר ומדויק. אם כל זה עדיין לא מספיק לכם אז DRAKE הכינו שפן אחרון בכובע....ה- TOE STRAP.
 כמו שבטח כבר הבנתם, אתם מחליטים איזו רמה אתם צריכים, כמה קשיח וכמה טוב יהיה הביינד שתבחרו. אז למה שלא תחליטו איפה לשים את רצועת האצבעות שלכם? רוצים לשים אותה מקדימה (CAP), בבקשה. אוהבים להרגיש את הרצועה מלמעלה ולקבל אחיזה מקסימאלית בלי התפשרויות, בבקשה, אתם מחליטים, אתם שולטים.
לעצלנים שבינינו ואתם יודעים למי אנחנו מתכוונים, הכינה DRAKE מערכת חדשה להקל על סבלכם ולעזור לכם להתחבר מהר ובקלות.
מערכת ה- E-TECH מספקת רצועה אחת מאסיבית. המטרה היא לספק כניסה ויציאה נוחים ומהירים על ידי שימוש ב-RATCHET אחד עם 5 שיניים, שתי משיכות ואתם בפנים. מנגנון עצירה מבטיח כניסה ויציאה מהירים ביותר. לאצבעות באקל קטן שמכוונים אותו פעם אחת להתאמה. זה הביינד למי שרוצה לגלוש לבד בזמן שכל הח'ברה עוד מתחברים פנימה.
אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מלא פחות מ-10 דגמים חדישים ומרשימים. לכל גולש ולכל תקציב יש מהיום את ה-DRAKE שלו.
 

 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ