עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > הרפתקאות סנובורד
שתף  
Adventures SNOWDOGS SNOW CAMP

השנה בפעם הראשונה בתולדות הסנובורד בישראל, יצא מחנה סנובורד מאוד ייחודי מישראל, שכל כולו היה מוקדש לאמן וללמד צעירים ומבוגרים איך לקחת את רמת הגלישה שלהם ולהעיף אותה למה שהם תמיד חלמו. המחנה בא לתת לגולשים אפשרות לחוות את סצנת הסנובורד האמיתית כמו בחו"ל , לגלוש עם מקצוענים , ללכת למסיבות שהקהל הוא בעיקר גולשים מקומיים, לבנות מתקני סטריט באמצע העיר ובכלל להרגיש כמו גולש שעושה עונה.


 
דבר זה קרה בזכות יוזמה של שני אנשים: ליאור צ'אקה שהוא גולש ותיק ומתמחה בפריסטייל וחן פופר שהוא מדריך ותיק ואחד הטובים בארץ:" לאחר תכנון והגדרת משימות פנינו לרשת סקי-פס והיא עזרה בתרומה של בורדים, הנחות  והדפסת חולצות".
לאחר ארגון מעולה של חן וליאור נרשמו עשרת החלוצים והמחנה יצא לדרך.
נפגשנו בשדה תעופה ,הכרות זריזה, קניית וויסקי והלאה למטוס. נחתנו במינכן שם חיכו לנו שני רכבים גדולים מפוארים ונסענו לכיוון מאיירהופן, בדרך היו מספר עצירות קצת להכיר וקצת לראות נופים.


 
הגענו למאיירהופן ושם חיכתה לנו וילה מדהימה ומפנקת , התחלקנו לחדרים וכמובן בגלל שאף אחד לא יכול לישון יצאנו לפאב סודי שצ'אקה הכיר, השתכרנו למוות וחזרנו לישון, בבוקר יצאה השמש והכל היה לבן ופסטורלי, חן הכין לנו ארוחת בוקר ויצאנו מתרגשים לגלוש בהינטרטוקס.
בימים הראשונים המדריכים מאוד טרחו להיות עם כל אחד ולהתרכז בגלישה נכונה, עמידה נכונה, סיבובים ושליטה במהירויות גבוהות מאוד.
 לאחר ביסוס הרמה של כל אחד התחלקנו לשתי קבוצות וקבוצה אחת הלכה לעשות אוף פיסטים - במילה אחת, היה מדהים!
לאחר הגלישה היינו יורדים לאיזור הבית ובונים קפיצות קטנות וריילים ברחוב תוך השגחה ולימוד של צ'אקה.
 


לאחר יומיים כולם השתפרו מאוד מאוד ועברנו לגלוש במאיירהופן שם המדריכים התרכזו בללמד אותנו פריסטייל בסיסי התמקדנו באיך לעשות הולי כמו שצריך איך לתת פופ איך לנחות נכון ואפילו ליפול נכון ואיך לעשות פרסים כמו שצריך.
ושוב בערב אוכל טוב יציאות מטורפות, הכרנו שם חברה נהדרים וכולנו נהיינו חברים.
 

לאחר כ 4 ימי גלישה כולם השתפרו כל כך והיה כל כך כייף לגלוש ביחד, צ'אקה לקח אותנו לפארק והכל היה חלק בגלל כל האימונים לפני, עשינו קיקרים בוקסים גלישה בין עצים קפיצות מצוקים קטנים ואף אחד אפילו לא נפצע, ביום האחרון מי שהיה ממש טוב זכה לגלוש שני ראנים עם מקצוענים שהמדריכים ארגנו.
בערב כבר הייתי עצוב ומחשבות על החרמון החלו לחלחל בי, אבל החוויה הזאת תישאר איתי כל החיים!

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ