עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
גלישה
ציוד סנובורד
הרפתקאות
אקדמיה
כללי
 וידאו 
 חדשות 
 סקירת אתרים 
 ספקי חופשות 
 לוח יד שניה 
 לינקים 
ראשי > סקירת ציוד סנובורד | חנות בגדי סנובורד - Snowboards
שתף  
Equipment קאסטום 2014- הקיסר של ההר

אם יש עיתוי נכון לתיפוף מקדים אז עכשיו זה הזמן -
תעשו הרבה הרבה כבוד לסנובורד הכי מפורסם של כל הזמנים, הכי נמכר מאז ומעולם בארץ ובעולם כולו -
לפניכם עומד הברטון קאסטום 2014 בכבודו ובעצמו, איתנו שוב לעוד עונה של כיף לא נורמלי.
אנשים רבים אוהבים לדבר במונחים אבסולוטיים של טובלא טוב, הכי טוב בעולם וכו' וכו' - אנחנו לא ממש מאמינים בגישה ילדותית זו ואין לנו כל רצון להסביר לכם שאלוהי הסנובורד עומד מולכם - ממש לא, מה שכן - אנחנו רוצים להסביר את התופעה הזו שנקראת קאסטום ואת הסיבה להצלחה חסרת התקדים, שאין אף סנובורד בעולם שיכול אפילו להתקרב אליה.

הקאסטום הוא לא סתם קרש, הקאסטום הוא רעיון שממשיך משנה לשנה ומתפתח עם התעשיה ואף מפתח את התעשיה כיוון שהוא קנה המידה לפיו שאר החברות מייצרות את הקרשים שלהן.
הוא היה פה עוד כששון ווייט לא ידע לזחול וככל הנראה ישאר עד שהוא כבר לא יוכל ללכת.

הקאסטום הוא אינו הבורד המתקדם או היקר ביותר של ברטון - אלא מייצג את השילוב האולטימטבי בין סגנונות גלישה שונים, בין אם אתה חובב פאודר מושבע, או טייס שאוהב מהירויות על שלג קרחי, בין אם אתה כל היום בפארק או מעופף לך מחוץ למסלול - בשק הכלים של הקאסטום תמצא פתרון איכותי.

הקאסטום של 2014 מביא את צורת חשיבה זו קרוב מאוד לשלמות - מבנה הליבה התלת ממדי בשילוב עם מבנה סכין ייחודי, חיזוקי קרבון ומערכת הצ'אנל הופכת אותו למכונה משומנת שתהנו לגלוש עליה בכל מצב.
ולכל זאת מתווספת מברטון תעודת אמון בדמות 3 שנות אחריות - אחריות שאף יצרן גדול לא נותן למוצרים שלו, מלבד ברטון.

לאורך השנים קטף הקאסטום אינספור מחמאות ופרסים מהמגזינים והגולשים המובילים בעולם, וכך גם השנה. מגזין הסנובורד Transworld Snowboarding הכתיר את המהדורה המוגבלת של הקאסטום כאחד הקרשים הטובים ביותר לשנת 2014.

 שייפ
הקאסטום של 2014 מגיע בשתי צורות - הראשונה FV - רוקר/קאמבר והשניה רק קאמבר - רובם המכריע של קרשי הקאסטום המיוצרים הם מסדרת הFV - ועליה נרחיב -
ה FLYING V  הוא שייפ שמשלב צורה כללית קעורה -רוקר,  ושני אזורים קמורים -קמבר, ולכן נותן איזון איכותי בין התאמה לשלג עמוק ונוחות בגלישת פריסטייל לבין חדות תגובה ואחיזת אדג' לרגעים המהירים בחיים.
הצורה הכללית של הקרש היא מעט כיוונית  - חרטום מעט ארוך יותר מהזנב, אך הגמישות שלו היא סימטרית לחלוטין - מה שמבטיח נוחות גלישה כמעט אחידה לשני הכיוונים אך ציפה יוצאת מהכלל בפאודר.

איכות הבניה
נתחיל ונאמר כי את הקאסטום מפתחים בבית המחקר והפיתוח הגדול של ברטון בורמונט, הייצור של הקאסטום מתבצע באוסטריה, במפעל ייחודי שבו פועלים אנשי ברטון יום ולילה כדי לייצר את הבורדים המוקפדים ביותר והמתקדמים ביותר.
אנו מאמינים בחשיבות השאלה  - באיזה מפעל בדיוק עשו את הבורד שלכם? האם הוא כמו כולם - מיוצר במפעלים המוניים שמשותפים לחברות רבות ורק מספרים לכם שהוא שונה, או שבאמת למרות שבסך הכל "כל הקרשים דומים", אתם בחרתם במוצר עם ייחוד ועם נשמה מעט אחרת, מוצר שיוצר על ידי חברה שעוסקת יום ולילה במחקר ופיתוח (מלבד ימים של פאוודר מעל 20 ס"מ).

 ליבה
ליבת סופר פליי 2 +סקוויזבוקס - מעבר לסוג העץ האיכותי ולכך שמנח הסיבים מתחת לביינד הוסט ב90 מעלות יחסית לשאר הליבה(יחודי לברטון) - בקסטום ישנה את ליבת הסקוויזבוקס של ברטון שבה עובי הליבה משתנה 7 פעמים לאורך הקרש. על ידי כך השיגו ברטון מה שבשום חברה עד היום לא השיגו - שליטה על קשיחות ורכות אזורים נקודתיים בקרש שלא על ידי תוספות של קרבון, חיזוקי פיברגלס או דבק- נשמע פשוט, אבל מאוד מורכב ועולה גם הרבה מאוד לייצר. התוצאה היא קרש רך מאוד באזורים מסויימים וקשיח באחרים.

פיבר
מבנה פיבר חדש ל 2014 משלב שזירת קרבון שלקוחה מאחיו הגדול הקסטום X - לאורך ורוחב כל הקרש ומאפשר להשתמש בפחות חומר - שמאפשרת הורדת משקל יפה מאוד.

תחתית סינטרד WFO - תחתית מהירה במיוחד עם יכולת ספיגת וקס גבוהה וקשיחות גבוהה.

אינפינט רייד - הקאסטום הוא מהקרשים היחידים בעולם שעובר "הרצה" לפני שהוא עוזב את המפעל - מכונה מיוחדת מכופפת כל קרש כמה מאות פעמים ובעצם מביאה אותו בדיוק לרמת הקשיחות הנכונה - כאילו כבר גלשתם עליו 10 ימים לפחות.

 סכיני פרוסט בייט  - מבנה סכין שאינו רדיאלי - עגול לחלוטין - אלא יש בו בליטות באזורי הביינדיגס - לאחיזת סכין טובה בתנאי שלג קשה וקרח.

צ'אנל  - מנגון החיבור הכי, אבל הכי מתקדם שיש, מה לא נאמר כבר על הצ'אנל... אבל זה כבר לפעם אחרת.

3 שנות אחריות מקוריות של ברטון- כי אמון כזה במוצר שלך לא הולך ברגל.

 האם הקאסטום מתאים לכם? התשובה לשאלה זו היא מורכבת ביותר ודורשת התעמקות בדרישותיכם, מה שכן ניתן לקבוע בוודאות, הוא כי אין עוד קרשים בעולם שהוקדשו לפיתוחם כל כך הרבה שעות פיתוח ושגלשו עליהם אין ספור שעות גולשים בכל הרמות, מגולשי סוף שבוע בינוניים ועד לגולשים הטובים בעולם.
אתם מוזמנים להגיע לכל אחת מנקודות המכירה של ברטון, להתרשם מהמלך בכבודו ובעצמו ולקבל ייעוץ האם הקאסטום הוא החבר הכי טוב החדש שלכם.


שלכם
צוות סקי-פס, יבואני ברטון בישראל
www.burton.co.il

 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח למכור  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ